Anna Ćurković prvakinja BiH u dvije atletske discipline

Državno pojedinačno atletsko prvenstvo BiH za pionire i pionirke rođene 2006. i 2007. godine održano je jučer u Čitluku. Na prvenstvu je nastupilo devetnaest atletskih klubova iz cijele BiH, čijih se 263 natjecatelja sa više od 380 startnih mjesta natjecalo u devet atletskih disciplina za pionirke i devet atletskih disciplina za pionire.

Domaćin i suorganizator jučerašnjeg državnog atletskog prvenstva BiH bio je Atletski klub Brotnjo, čiji je predsjednik Marin Barbarić na početku natjecanja poželio natjecateljima dobrodošlicu i mnogo uspjeha, te prvenstvo proglasio otvorenim.

Izuzetno zapažen nastup na prvenstvu imala je Anna Ćurković, atletičarka AK Brotnjo, koja je postala dvostruka prvakinja BiH. Anna je jučer sa skokom 5,35 m osvojila naslov prvakinje u disciplini skok u dalj, a naslov državne prvakinje Anna je osvojila i u utrci na 60 metara.