Brotnjo na domaćem parketu pobijedilo Leotar

MNK Brotnjo večeras je u Čitluku pobijedio KMF Leotar 3:1. Gosti iz Trebinja poveli su pogotkom Mijana Vice u 2. minuti utakmice, a odmah iz sljedećeg napada Ivan Marković poravnao je rezultat na 1:1.

Sedam minuta kasnije Kristijan Pantić presjekao je dodavanje vratara Casagrandea, nakon čega je Marko Grgić lijepim pogotkom Brotnju donio prednost 2:1.

Pogotkom u pretposljednjoj minuti Kristijan Pantić, kapetan MNK Brotnjo potvrdio je prvu pobjedu Čitlučana u novoj premijerligaškoj sezoni.

U zabavnom programu večeras su u Gradskoj športskoj dvorani nastupile Mažoretkinje općine Čitluk.

MNK Brotnjo: J. Ivanković, Pantić, Granić, Galić, Marković, Pehar, Bošnjak, Šimić, Korać, Primorac, Grgić, D. Ivanković, Dujmović, Ćavar. Trener: Mario Prskalo.

KMFLeotar: Casagrande, Čečur, Moreira Rodrigues Da Silva, Šešelj, Vico, Šarenac, Milošević, Tapavčević, Savić, Bodiroga, Džudžan. Trener: Mitar Vukanović.