Brotnjo odigralo odličnu utakmicu i pobijedilo Turbinu

HNK Brotnjo danas je na Barama pobijedio FK Turbina – Jablanica 4:0. Nogometaši Brotnja odlično su odigrali današnju utakmicu 18. kola Druge lige FBiH – supina Jug, a za domaću momčad pogotke su postigli Gugić, Sulić, Ilić i Skoko.

Igrači trenera Nikole Juričića od samog su početka nametnuli visoki presing, što je domaćoj momčadi donijelo potpunu kontrolu nad utakmicom. U 10. minuti Franko Gugić je bio najviši u skoku pred protivničkim golom, te je loptu glavom poslao u mrežu za 1:0. Ivan Sulić postigao je pogodak za 2:0 u 19. minuti, dok je Valentin Ilić u 57. minuti pogodio mrežu Turbine za 3:0.

Sigurno realiziravši najstrožu kaznu konačni rezultat u 63. minuti postavio je Matej Skoko.

Nakon pobjede nad Kamešnicom, pobjeda nad Turbinom nogometašima Brotnja je drugo slavlje u proljetnom dijelu prvenstva, a uz uvjerljivu pobjedu navijači Brotnja mogu biti zadovoljni i danas prikazanom igrom.

HNK Brotnjo: Pehar, M. Miličević, Gugić, Ilić, A. Miličević, P. K. Milićević (od 64. Bencun), Sulić (od 64. Barać), Odak, Prusina, Bevanda (od 45. Skoko), Rozić.

FK Turbian: Husrep, Arfandžan (od 59. Nezirić), Vejzović, Keskin, Avdić, Begić (od 64. Hamšić), Ćosić (od 45. Pračić), Letuka, Burić, Brkan, Šetka.