Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Brotnjo pobijedilo Turbinu

U današnjoj utakmici 2. kola Druge lige FBiH – skupina Jug, nogometaši HNK Brotnjo na domaćem su terenu pobijedili Turbinu iz Jablanice rezultatom 2:1.

Tomislav Sušac pobjegao je obrani gostiju u 9. minuti utakmice a u izglednoj situaciji za postizanje pogotka faulirao ga je Amer Ovnović. Ovnović je zbog prekršaja zaradio isključenje i skrivio kazneni udarac koji je u pogodak pretvorio Marko Grgić. Iskusni nogometaš Brotnja prevario je vratara Husrepa i doveo svoju momčad u vodstvo u ranoj fazi premijernog nastupa na domaćem terenu u novoj sezoni.

Unatoč igraču manje, gosti su u 35. minuti stigli do izjednačenja. Strijelac pogotka bio je Adi Keskin, no Brotnjo je sedam minuta kasnije ponovno došlo do prednosti. Preciznim udarcem prednost Brotnju donio je Matej Rozić.

Kapetan Brotnja pogodak je postigao pred sami kraj prvog poluvremena, kasnije se pokazalo da je to bio pogodak vrijedan tri boda jer su mreže u drugom poluvremenu, u kojemu su oba trenera napravila veliki broj izmjena, mirovale.

HNK Brotnjo: Bulić, Muselimović, T. Rozić, Gakić, Ilić (od 46. Šetka), Grgić (od 46. Martinović), M. Rozić (od 71. Bencun), D. Milićević (od 61. Pehar), Sušac (od 56. Milas), Zelenika, A. Milićević. Trener: Elvis Margeta.

FK Turbina: A. Husrep, Keskin, Đelmo (od 57. Nezirić), Ovnović, Letuka (od 86. Arfadžan), Ajkunić, Avdić (od 86. Zukić), Husović, Zahirović, Begić (od 69. Hatić), Haznadar. Trener: Adnan Ćupina.