Cvitković i Mandžo pogocima donijele pobjedu ŽNK Brotnjo

Ženski nogometni klub Brotnjo pobijedio je danas na Barama Ženski nogometni klub Troglav 1918 rezultatom 2:1. Čitlučanke su u utakmici 4. kola Druge ženske lige FBiH povele u 45. minuti pogotkom Ivana Cvitković, a prednost domaće momčadi u 55. minuti na 2:0 povisila je Vesna Mandžo.

Deset minuta prije kraja utakmice Veronika Šakić smanjila je na 2:1, a to je bio i konačni rezultat utakmice.

Nakon četiri odigrane utakmice ŽNK Brotnjo ima devet osvojenih bodova i u sljedećem kolu će gostovati u Bosanskoj Krupi kod ŽNK Željezničar.

ŽNK Brotnjo: I. Barbarić, Dugandžić (od 77. Miletić), Puljić, Bevanda (od 53. Čolaković), K. Barbarić, S. Barbarić (od 69. Skoko), Soldo (od 46. Mandžo), Krasić, N. Barbarić, Doko, Cvitković.

ŽNK Troglav 1918: Šiško, Šakić, Brnić, Miloloža (od 90. L. Tomić), Pavić, Galešić, Ivković, I. Tomić, Pervan (od 46. Vukadin), Pavlinović, Palinić.