HŠK Posušje danas je na Barama pobjedom protiv HNK Brotnjo potvrdio ranije osvojeni naslov jesenskog prvaka u Drugoj ligi FBiH – skupina Jug. Posušje je u derbiju pobijedilo 1:0, a strijelac odlučujućeg pogotka u 24. minuti bio je Danijel Begić. Nažalost, strijelac jedinog pogotka u 60. minuti morao je na nosilima napustiti travnjak zbog teže ozljede.

Ozlijeđenog Begića do vozila hitne pomoći publika na Barama ispratila je pljeskom a navijačka skupina Poskoci skandirala je njegovo ime dok je napuštao teren.

Inače Poskoci su pratili cijelu utakmicu u kojoj je njihova momčad uspjela pobijediti Brotnjo. Brotnjo je posebno u drugom poluvremenu bilo dominantnija momčad, no igrači trenera Nikole Juričića nisu uspjeli postići pogodak i spasiti se od poraza.

Nakon završenog derbija igrači Posušja proslavili su sa svojim navijačima pobjedu i jesensku titula, a svog trenera Lea Sliškovića igrači su slaveći pobjedu donijeli do navijača.