Večeras je u Čitluku odigrana utakmica 16. kola Prve lige FBiH- skupina Jug u kojoj su rukometaši MRK Sloga pobijedili rukometaše HRK Međugorje 21:17. Utakmica je odigrana pred velikim brojem gledatelja koji su bodrili svoje momčadi, a MRK Sloga Uskoplje – Gornji Vakuf na karaju je upisao petu pobjedu u nizu.

Sloga je jedan od pretendenata za plasman u Premijer ligu, dok je s druge strane mlada momčad HRK Međugorje zauzima mjesto u sredini ljestvice, te je prije večerašnje utakmice bila neporažena na domaćem terenu.

Zahvaljujući borbenosti, zalaganju i kvaliteti, koju mladi igrači trenera Dragana Ćavara zasigurno imaju, Međugorje je mnogo puta svladalo protivnike koji su slovili za favorite, no večeras su morali čestitati momčadi Sloge koju je s devet postignutih pogodaka predvodio Ivan Bilić.

Strijelce u redovima Međugorja s pet postignutih pogodaka predvodio je Ivan Šego, a valja naglasiti da je Međugorje večeras imalo najveću podršku s tribina u dosadašnjoj sezoni, ali i da su gostujuću momčad u Čitluku pratili i njeni vjerni navijači.

HRK Međugorje: L. Šego, Krasić, Pavlović, Stojić 4, Tadić, Barbarić, Šaravanja 4, Odak 1, Vasilj, Prusina, I. Šego 5, Šunjić 2, Knezović, Matijević, Pervan 1, Dugandžić. Trener: Dragan Ćavar.

MRK Sloga: Spahić, Čaber, Demirović, Halebić, E. Dedić, Ljutić 2, A. Dedić 5, Pedić, Softić, Omeragić, Dujmović, Pokvić 3, Gudić, Gekić, Šahimović 2, Bilić 9. Trener: Rasim Demirović.