Rukometaši HRK Međugorje večeras su pobijedili RA Čapljina. Međugorje je u utakmici 8. kola Prve lige FBiH – skupina Jug slavilo 19:17, a u izjednačenoj i uzbudljivoj utakmici o pobjedniku je odlučivalo pet posljednjih minuta.

Prvo poluvrijeme utakmice između HRK Međugorje i RA Čapljina završilo je neriješeno 9:9, nakon čega je Međugorje u uvodnim minutama drugog poluvremena došlo do tri pogotka prednosti. Ovakvu prednost igrači HRK Međugorje nisu uspjeli sačuvati pa se RA Čapljina sredinom prvog poluvremena vratila u utakmicu i izjednačila rezultat.

Do konačne prednosti domaća momčad došla je u pet posljednjih minuta kada su pogotke postigli Ivan Šego i Milan Dugandžić, dok s druge strane Čapljinci u istom razdoblju nisu uspjeli svladati vratara Luku Šegu.

Šego je utakmicu završio sa sedamnaest obrana, a najraspoloženiji strijelac u redovima HRK Međugorje sa šest postignutih pogodaka bio je Gabrijel Šunjić. Gostujuću momčad s devet postignutih pogodaka predvodio je Ivan Pažin.

HRK Međugorje: Krasić, L. Šego, Tadić, Stojić 1, Beuz, Z. Vasilj, I. Šego 4, L. Vasilj, Lovrić 1, Matijević, Šaravanja 3, Pehar, Šunjić 6, Knezović 3, Dugandžić 1.

RA Čapljina: Akrapović, Buntić, Tadić, Barišić, Pehar, S. Ljubić, M. Ljubić 2, Kozarić, Cvijanović, Krešić, Previšić, Lasta 2, Pažin 9, Bošković, Brkić, Jakić 1.