Grgo Vučić pobjednik teniskog turnira za amatere i rekreativce

Pobjednik prvog teniskog turnira za amatere i rekreativce odigranog na terenu Teniskog centra Pehar je Grgo Vučić. Vučić je u finalu turnira pobijedio Stanka Zeljku rezultatom 7:6, 6:3.

Finalisti turnira sinoć su odigrali jako uzbudljiv prvi set, koji je Vučić dobio u tie-breaku, a gledatelji su mogli uživati i izmjenama u vodstvu tijekom prvog seta, kojeg je bolje otvorio Zeljko. Nakon što je prvi set osvojio u trinaestoj igri, Vučić je u drugom setu slavio 6:3.

Finalnim mečom između Vučića i Zeljke završio je turnir na kojem je nastupilo 48 igrača, a prije finalnog meča odigran je meč za treće mjesto u kojem je Pero Petrović svladao Mateja Rozića 6:3, 6:1.

Organizatori turnira za tri najbolje plasirana igrača osigurali su pehare, medalje i novčane nagrade, te su prigodnim nagradama nagradili pet sudionika turnira. Tako je za najbolji forhend turnira nagrađen Danijel Sulić, dok je nagrada za najbolji bekend dropshot pripala Marinu Klariću. Mario Martinović nagrađen je nagradom don Fabio, za propuštene šanse na turniru nagrada „mentalna sirotinja“ uručena je Mateju Roziću, a nagrada za igrača sa više od 100 kg Nikoli Babiću.

Tijekom finalne večeri organizirana je i tombola u kojoj je, uz ostale nagrade, glavna nagrada bila sportska oprema Marina Čilića.