Kerim Subai? iz me?ugorske Teniske akademije seniorski prvak BiH

Ispis
tenis Kerim Subai?, ?lan Teniske akademije SportLand BA i Tenis kluba Me?ugorje novi je seniorski dravni prvak BiH. Na dvoranskom prvenstvu BiH, odranom proteklog vikenda u SC ?uli? u irokom Brijegu, Subai? je u seniorskoj konkurenciji osvojio naslov prvaka svladavi u finalu Roberta Ragua iz TK Mostar 7-5 3-6 6-3.

Na spomenutom prvenstvu zapaen rezultat ostvario je i Filip Dakula koji je osvojio 3. mjesto, dok su ?lanice teniske akademije Ema Mulali? i Mara Zovko tako?er imale zapaen nastup na seniorskom dravnom prvenstvu. Ema Mulali? osvojila je 3. mjesto, a Mara Zovko 4. mjesto.

Na ranije odranim dvoranskim prvenstvima BiH za tenisa?ice i tenisa?i mla?ih uzrasta, ?lanovi Tenis kluba Me?ugorje imali su zapaene rezultate, a najvie uspjeha imao je Edin Mulali?. Edin je na dvoranskom dravnom prvenstvu u Sarajevu osvojio naslov prvaka u konkurenciji tenisa?a do 14 godina.

Uspjesi mladih tenisa?a nagrada su za njihov mukotrpan rad, ali i veliko priznanje za njihove trenere.