Kerim Subašić iz međugorske Teniske akademije seniorski prvak BiH

Ispis
tenis Kerim Subašić, član Teniske akademije SportLand BA i Tenis kluba Međugorje novi je seniorski državni prvak BiH. Na dvoranskom prvenstvu BiH, održanom proteklog vikenda u SC Đulić u Širokom Brijegu, Subašić je u seniorskoj konkurenciji osvojio naslov prvaka svladavši u finalu Roberta Raguža iz TK Mostar  7-5 3-6 6-3.

Na spomenutom prvenstvu zapažen rezultat ostvario je i Filip Džakula koji je osvojio 3. mjesto, dok su članice teniske akademije Ema Mulalić i Mara Zovko također imale zapažen nastup na seniorskom državnom prvenstvu. Ema Mulalić osvojila je 3. mjesto, a Mara Zovko 4. mjesto.

Na ranije održanim dvoranskim prvenstvima BiH za tenisačice i tenisači mlađih uzrasta, članovi Tenis kluba Međugorje imali su zapažene rezultate, a najviše uspjeha imao je  Edin Mulalić. Edin je na dvoranskom državnom prvenstvu u Sarajevu  osvojio naslov prvaka u konkurenciji tenisača do 14 godina.

Uspjesi mladih tenisača nagrada su za njihov mukotrpan rad, ali i veliko priznanje za njihove trenere.