Izviđač II uvjerljiv protiv Međugorja

Rukometaši RK Izviđač Central osiguranje II svladali su večeras u Čitluku HRK Međugorje. Ljubušaci su u 18. kolu Prve lige FBiH – skupina Jug pobijedili Međugorje 42:31.

Već u ranoj fazi utakmice gosti su uspjeli doći do prednosti, a rukometaši Izviđača II na poluvrijeme su otišli s deset pogodaka prednosti (23:13), što im je bilo sasvim dovoljno da u drugom poluvremenu utakmicu mirno privedu kraju.

Najraspoloženiji strijelac u redovima Međugorja večeras je bio Gabrijel Šunjić sa šest postignutih pogodaka, dok je Darko Matijević postigao pet a Ivan Stojić i Filip Odak po četiri pogotka. Gabrijel Mišetić i Mirko Mišetić u večerašnjoj utakmici postigli su po devet pogodaka za Izviđač II, dok je Petar Bilić utakmicu završio s osam postignutih pogodaka.

HRK Međugorje: Krasić, Stojić 4, Tadić 1, Pehar 1, Šaravanja 3, Matijević 5, Knezović, Odak 4, Prusina 1, Šego 3, Barbarić 3, Pavlović, Vasilj, Šunjić 6. Trener: Dragan Ćavar.

RK Izviđač Central osiguranje II: Milas 2, Grbavac, I. Herceg 1, G. Mišetić 9, Lukenda, F. Herceg, Primorac 6, Alilović 1, M. Mišetić 9, Rupčić, Dadić, Mišković, Bilić 8, Vlaho, Jozinović 6. Trener: Petar Šuvak.