Međugorje lako svladalo Velež

U večeras odigranoj utakmici Prve lige FBiH – skupina Jug rukometaši Međugorja pobijedili su RK Velež 26:19. U posljednjoj utakmici na domaćem parketu u prvom dijelu sezone rukometaši Međugorja bili su uvjerljivi, te su bez problema došli do novih bodova.

Međugorje je tijekom cijele utakmice dominiralo. Domaća momčad otišla je na poluvrijeme s prednošću 15:8, a igrači trenera Dragana Ćavara u nastavku su nastavili s dobrom igrom i utakmicu su okončali rezultatom 26:19.

Mario Pehar sa sedam postignutih pogodaka predvodio je strijelce u redovima HRK Međugorje, dok je Benjamin Bratić sa šest postignutih pogodaka bio najbolji strijelac kod gostiju iz Mostara.

HRK Međugorje: Krasić, Milas, Pavlović, Stojić 3, Barbarić 3, M. Pehar 7, J. Pehar 1, Z. Vasilj, Milijević 1, Knezović 3, Rozić, L. Vasilj, Beljo 5, Dugandžić 1, Cvitić 2. Trener: Dragan Ćavar.

RK Velež: Bratić 6, Brkan 4, Jakić 1, Zolj 3, Jelin 1, M. Mutilović, A. Mutilović, Begović 4, Zuhrić, Mahinić, Balavac. Trener: Admir Kreso.