Međugorje pobijedilo Čapljinu

Momčad HRK Međugorje pobijedila je jučer momčad RA Čapljina rezultatom 31:28 u utakmici 18. kola Prve lige rukometne lige FBiH – Jug.

HRK Međugorje, trećeplasirana momčad na ljestvici, nakon prvog poluvremena protiv posljednjeplasirane RA Čapljina imao je pogodak prednosti (14:13), a u nastavku Međugorje je potvrdilo pobjedu uz nastup većeg broja mladih igrača.

Matej Beljo sa devet postignutih pogodaka predvodio je strijelce u momčadi trenera Dragana Ćavara, dok je u redovima RA Čapljina sa dvanaest postignutih pogodaka bio Josip Buntić.

HRK Međugorje: Stojić 5, Krasić, Šunjić 1, S. Ljubić, M. Ljubić 3, Knezović 1, Beljo 9, Vučić 2, Martinović, Barbarić 1, Rozić, Matijević 2, Odak 4, Galić, Šarac 3.

RA Čapljina: Filipović, Jakić 5, Previšić 7, Brajković, Vasilj 1, Buntić 12, Perić, Puharić 1, Ćorić, Butigan 1, Žilić, Serdar, Šego 1, Raguž, Kajan.