Novi uspjesi Atletskog kluba Brotnjo: Prga i Prusina prvakinje BiH

Proteklog vikenda u Zenici je održano Državno dvoransko prvenstvo BiH za se uzrasne kategorije od cicibana do seniora. Na prvenstvu čiji je organizator bio AK Zenica nastupilo je 20 klubova s područja BiH, a natjecatelji AK Brotnjo osvojili su 19 medalja.

Naslov državne prvakinje u utrci na 60 metara s preponama i troskoku za juniorke osvojila je Ivana Prga, dok je Katarina Prusina (djevojčice) osvojila naslov državne prvakinje u troskoku.

Ivana je uz dva naslova prvakinje osvojila i drugo mjesto u skoku u dalj, a Katarina je uz naslov prvakinje osvojila drugo mjesto u skoku u dalj i treće mjesto u utrci na 60 metara s preponama.

Odličan nastup na Državnom dvoranskom prvenstvu u Zenici imali su i ostali članovi AK Brotnjo pa je broćanski atletski klub na državnom prvenstvu osvojio ukupno 19 medalja.