Pobjeda na početku sezone za rukometaše HRK Međugorje

HRK Međugorje u prvoj ovosezonskoj utakmici u Prvoj rukometnoj ligi FBiH – Jug uvjerljivo je svladao HMRK Zrinjski. U drugom kolu lige, nakon što je u prvom bio slobodan, HRK Međugorje došao je do pobjede rezultatom 30:16.

Momčad trenera Dragana Ćavara od početka je bila bolji protivnik, a Međugorje je na poluvrijeme otišlo s prednošću od tri pogotka (13:10). U drugom poluvremenu Međugorje je bilo vrlo dominantno pa je utakmica u Čitluku završila uvjerljivom pobjedom Međugorja.

Matej Beljo s pet postignutih pogodaka bio je prvi strijelac pobjedničke momčadi. Odličan nastup u večerašnjoj utakmici zabilježio je i vratar Međugorja Marko Krasić, ali i cijela momčad bila je na visini zadatka. Sa četiri postignuta pogotka strijelce HMRK Zrinjski predvodi je Matej Matić.

HRK Međugorje: Krasić, Rozić, Stojić 2, I. Šego 2, Šunjić 4, Pervan 2, M. Rozić 1, Knezović 1, Beljo 5, Vučić 1, Martinović 3, Barbarić 1, Matijević 3, Šarac 3, M. Šego 2.

HMRK Zrinjski: Cvitić 1, Babić 1, Marijanović 2, Matić 4, Brkić, Bevanda, Ereš 2, Rosić, Galić 1, Mihaljević 2, Vučić 1, Lovrić, Ramljak 2, Vladić, Jukić.